Makijaż permanentny ust Warszawa

Makijaż permanentny ust

Świat social mediów dosłownie zalany jest pięknymi zdjęciami z wakacji. Egzotyczne widoki są najlepszym tłem do zaprezentowania nieskazitelnego wyglądu. Oglądając zdjęcia znanych kobiet zwłaszcza te robione na egzotycznych, luksusowych wakacjach, zastanawiamy się czasem jak to jest możliwe, że zawsze wyglądają perfekcyjnie. Nawet po wyjściu z basenu, wyglądają tak świeżo jak bezpośrednio po wyjściu od makijażystki. Nigdy nie mają rozmazanego tuszu do rzęs czy „zjedzonej” szminki. Myślimy z zazdrością, że to zasługa doskonałych kosmetyków. Zastanawiamy się jak im się chce każdego ranka wykonywać pełen make-up. A zwłaszcza będąc na wakacjach. Prawda jest jednak bardziej niezwykła. Te wszystkie możliwości są dostępne każdej kobiecie dbającej o siebie, pod postacią zabiegu makijażu permanentnego. Wystarczy skorzystać z oferty specjalistycznych gabinetów kosmetycznych.

Makijaż permanentny to tajemnica doskonałego wyglądu w każdych okolicznościach. Najczęściej dotyczy on rzęs, brwi lub ust. Polega on na wprowadzeniu pod skórę odpowiednich barwników. W swej istocie jest bardzo podobny do tatuażu. Różni się od niego głębokością aplikowania barwników. Zabieg ten jest mniej trwały od tatuażu gdyż igła aplikująca jest wprowadzana w warstwę brodawkowatą skóry właściwej czyli mniej głęboko i pigment jest aplikowany płycej. Ten fakt powoduje że efekty makijażu nie są tak trwałe jak efekty tatuażu. Dlatego zaleca się przeprowadzanie co jakiś czas dopigmentowania. Jednak raz wykonany w profesjonalnym gabinecie gwarantuje nienaganny wygląd przez dłuższy czas. Zapewnia efekt WOW przez 1-3 lat. Tyle bowiem wynosi jego trwałość. Na trwałość takiego makijażu może wpływać wiele czynników.

Makijaż permanentny pozwala podkreślić naturalne piękno lub skorygować niedoskonałości. Wykonywany jest dla:
– podkreślenia konturu i koloru ust
– podkreślania kształtu oczu i optycznego zagęszczenia linii rzęs na powiece górnej i dolnej
– stylizowania kształtu i koloru brwi.

Makijaż permanentny ust Warszawa

Makijaż permanentny ust pomaga podkreślić kontur ust, jednocześnie wyrównując niesymetryczne czy nierówne linie. Dzięki niemu usta odzyskują idealny kształt, co wpływa bardzo pozytywnie na wygląd całej twarzy. Umożliwia optyczne powiększenie ust nadając im pełny, idealnie dobrany kolor. Można też wykorzystać efekt ombre i dzięki przenikaniu kolorów uzyskać naturalnie wyglądające rozświetlenie lub przyciemnienie niektórych fragmentów ust.

Zalety makijażu permanentnego ust:

 • podkreślenie konturu ust
 • optyczne powiększenie ust
 • wyrównanie niesymetrycznych linii
 • nadanie wargom idealnego kształtu co wpłynie pozytywnie na wygląd Twojej twarzy
 • pełny kolor
 • efekt ombre, czyli gra kolorów pozwala na naturalne rozświetlenie niektórych fragmentów ust

Metody makijażu permanentnego ust:

W profesjonalnych salonach można spotkać się z różnymi metodami wykonywania makijażu permanentnego ust:

 • Full Lips – daje efekt pomadki lub szminki.
  Metoda ta polega na rozprowadzeniu pigmentu równomiernie na całym obszarze czerwieni wargowej;
 • OmbreLips – daje efekt trójwymiarowego koloru.
  Dzięki tej metodzie usta wydają się pełniejsze.
  Metoda ta polega na cieniowaniu: wyraźnie zaznaczonym konturze i jaśniejszym środku ust.

Decydując się na makijaż permanentny ust starajmy się znaleźć profesjonalny gabinet, gdyż tylko taki może zapewnić nam wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Pomoże nam to uniknąć odczynów alergicznych, lub chybionych decyzji kolorystycznych.

Zabieg makijażu permanentnego powinien być poprzedzony konsultacją. W jej trakcie omawiane są oczekiwania klientki oraz dobierany jest odpowiedni kolor pigmentu i metoda wykonania.

Zostaw komentarz

Scroll to Top